wtorek, 26 kwietnia 2016

sok z buraka na detox wątroby
Metoda ta została wdrożona przez lekarzy w Kijowie i Ługańsku, ponieważ okazała się bardzo skuteczna .Rosyjska medycyna ludowa uważa to naturalny środek, najlepszą alternatywą- lekarstwem na nadciśnienie, ponieważ reguluje wysokie ciśnienie krwi na dłuższą metę. Korzystne dla: zapobiegania choroby- nowotworowej, wątroby, miażdżycy, nadciśnieniu i oczyszczającej  nerki.
Składniki


  • -200gr. cukier
  • -700gr. buraki
  • -2 Łyżki mąki
  • - 100gr. suche rodzynki
  • -3 Litrów słoik (jeśli masz miskę gliny nawet lepiej)

Wykonanie
Umyć buraki, pokroić je na małe kawałki i umieścić je w czystym słoiku. Dodać rodzynki, 2 łyżki. mąki i 200gr. cukru. Napełnić słoik z zimną wodą (wcześniej przegotowaną) i wymieszać wszystko. Następnie przykryć podwójną warstwą gazy i odstawić w ciepłe miejsce na 6-7 dni. W tym czasie napój będzie fermentować. Sprawdź razy dziennie, wymieszać i usunąć nadmiar pianki -biały nalot jak się utworzy. Po tygodniu odcedzić przez gazę, Spożywać 3-4 łyżki 3 razy dziennie przed posiłkami. Przechowywać w lodówce.
Kiedy pijesz całą kwotę Twoja pierwsza faza detox jest skończona. Weź 3 miesiące przerwy i powtórz zabieg jeszcze raz. Weź ponownie 3 miesiące przerwy i powtórzyć po raz trzeci. Po roku wątroba będzie całkowicie czysta z toksyn
Podczas tego okresu oczyszczającej jest możliwe, aby zauważyć piasek i drobnych kamienie , co jest normalne, ponieważ środek ten jest doskonały dla nerek i wątroby
Uwaga
Mimo, że środek ten wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki ma pewne przeciwwskazania.
Nie jest zalecane dla osób cierpiących na problemy układu pokarmowego, ostrej dny i problemy z nerkami.
Należy również być ostrożnym, jeśli masz niskie ciśnienie krwi, ponieważ może obniżyć go jeszcze bardziej. A ja jestem nisko ciśnieniowa i jak na razie biorę i pije .. ten cudowny kolorrr:))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

chrzan nie tylko do potraw-wlasciwosci lecznicze

  Składniki: 5 łyżeczek soku z marchwi, 5 łyżeczek startego chrzanu, 3 cytryny całe ze skórką 2 szklanki miodu  ...